FB

O NAS:

Witamy na stronie Studia Mebli „IMAGE”.

Posiadamy ponad szesnastoletnie doświadczenie w branży meblarskiej. Jesteśmy kreatywni i stawiamy na indywidualne podejście do klienta- każdy klient jest inny, każdy ma inny gust, potrzeby i finanse- My oferujemy meble dla każdego i na każdą kieszeń.

Misją Naszej firmy jest zadowolenie klientów. Nasz Zespół tworzą pasjonaci, dla których praca to hobby i przyjemność - nie konieczność

Pomagamy w aranżacji każdego pomieszczenia, doradzamy jak optymalnie zagospodarować każdą przestrzeń. Wyróżnia nas dobra cena w stosunku do wysokiej jakości, elastyczność, kompetencja i terminowość. Podejmujemy każde zlecenie, a im bardziej nietypowe tym bardziej się cieszymy- mogąc się sprawdzić.

Od Listopada 2012 posiadamy siedzibę w Kędzierzynie- Koźlu, jednak działamy na terenie całego województwa Opolskiego, a także poza nim- dojedziemy w każde miejsce, nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i do obejrzenia galerii zdjęć.

Studio Mebli Image. Meble na zamówienie. Pomiar, projekt, wizualizacja i montaż gratis. Od Listopada 2012 posiadamy siedzibę w Kędzierzynie- Koźlu, jednak działamy na terenie całego województwa Opolskiego, a także poza nim- dojedziemy w każde miejsce, nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych.